Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Vielsalm met Uitzicht op Meer en Zwembad 239-0794-BE1

34 Personen
17 Slaapkamer(s)
14 Badkamer(s)
vanaf €3496 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Belle Vue, een voormalig hotel omgetoverd tot een luxe vakantievilla, ligt in het charmante dorpje Vielsalm, met uitzicht op een rustig meertje. Deze ruime accommodatie biedt plaats aan maximaal 34 gasten en is daarmee een ideale bestemming voor gezinnen of grote groepen die op zoek zijn naar comfort, gemak en ontspanning. De villa biedt een prachtig uitzicht op zowel het meer als het dorpscentrum, en beschikt over een scala aan luxe voorzieningen, waaronder een zwembad, bubbelbad en sauna, voor een verkwikkend verblijf. De goed uitgeruste keuken en ruime eetkamer zijn perfect om samen te eten, terwijl de uitnodigende bar en lounge een gezellige sfeer creëren voor bijeenkomsten.

Met in totaal 17 kamers, waaronder 14 privébadkamers en één gedeelde badkamer, is elke ruimte zorgvuldig ontworpen voor het comfort van de gasten. De indeling bestaat uit een mix van tweepersoons- en tweepersoonskamers, elk met een eigen badkamer, wat privacy en gemak voor alle gasten garandeert. Prachtige tuinen en terrassen completeren de accommodatie en bieden voldoende buitenruimte om te ontspannen en te spelen, compleet met jeu de boulesbanen, schommels en directe toegang tot het meer.

Gunstig gelegen nabij bezienswaardigheden zoals een tropisch zwembad, de prachtige watervallen van Coo, diverse sportactiviteiten en het beroemde circuit van Spa-Francorchamps, evenals een dierenpark en pretpark, belooft "Belle Vue" een onvergetelijke ervaring te midden van de schoonheid van de Ardennen. Deze vakantievilla combineert op meesterlijke wijze ontspanning, avontuur en het comfort van thuis, waardoor het een perfect toevluchtsoord is voor grotere groepen.

Parterre
woonkamer
TV
zithoek

bar
eetkamer
eettafel
keuken
kookplaat
waterkoker

koffiezetapparaat

oven

oven

magnetron

magnetron

afwasmachine

afwasmachine

koelkast

vriezer

elektrische kookplaten

elektrische kookplaten

elektrische kookplaten

elektrische kookplaten

elektrische kookplaten

elektrische kookplaten
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
douche

wastafel

toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
1-pers. bed (80 x 200 cm)

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
douche

wastafel

toilet
Op de 3e etage
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
douche

wastafel
badkamer
douche
wastafel

toilet
Souterrain
wasruimte
wasmachine
relaxruimte
douche
sauna

private indoor pool
Algemeen
terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Borgsom
€ 1.500 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Torres Velázquez
Verblijf van 1 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

Wat een prachtige locatie! Het uitzicht op het meer en het dorpscentrum was adembenemend. Perfect voor een ontspannen uitje met vrienden.

Cico
Verblijf van 1 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

Belle Vue overtrof onze verwachtingen. De keuken had alles wat we nodig hadden en de koelkast en vriezer waren perfect om onze boodschappen in te bewaren.

Arts
Verblijf van 30 april 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

De locatie is fantastisch! Dichtbij verschillende attracties, maar toch rustig genoeg om te genieten van de sereniteit van het meer, Een geweldige balans,

Duve
Verblijf van 29 april 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

De aandacht voor detail in de kamers was indrukwekkend. Elke eigen badkamer was schoon en goed onderhouden, wat ons verblijf aangenaam maakte.

Øyre
Verblijf van 26 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

We hebben een geweldige tijd gehad bij Belle Vue. Het terras was ideaal voor een kopje koffie in de ochtend terwijl u geniet van de prachtige tuin. Een heerlijke manier om de dag te beginnen.

Diez
Verblijf van 26 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

De buitenruimte is indrukwekkend, we hebben genoten van het jeu de boules spelen en de kinderen vonden de schommels geweldig, het was een geweldige manier om tijd samen door te brengen,

Kopyto
Verblijf van 30 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

We waardeerden het gemak van een wasmachine op het terrein, het maakte ons verblijf veel gemakkelijker, vooral in een grote groep,

Malagoli
Verblijf van 28 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

De sauna was een hoogtepunt van ons verblijf. Na een lange dag was het heerlijk om te ontspannen en te verjongen. Het bad in onze kamer was ook een leuke toevoeging.

Rasmussen
Verblijf van 22 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

We hebben genoten van ons verblijf in Belle Vue! De sauna was een geweldige manier om te ontspannen en het terras bood een heerlijke plek voor avondgesprekken.

Allring
Verblijf van 26 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

We vonden de sfeer in de lounge geweldig. Het was gezellig en uitnodigend, waardoor het een geweldige plek was om te ontspannen na een drukke dag.

Koopman
Verblijf van 28 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Het terras met uitzicht op het meer was mijn favoriete plek, Perfect voor avondontspanning met een glas wijn, Heb echt genoten van mijn tijd daar,

Eliotropio
Verblijf van 23 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

Belle Vue is een geweldige plek voor grote bijeenkomsten! De ruime eetruimte maakte onze familiemaaltijden zo aangenaam. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken een fluitje van een cent was.

Brescianini
Verblijf van 19 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Ruim en comfortabel! De 17 kamers zorgden ervoor dat iedereen zijn eigen ruimte had. De privébadkamers waren een groot pluspunt voor onze groep.

Mellqvist
Verblijf van 26 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

De algehele sfeer bij Belle Vue is gastvrij en comfortabel. Het voelde als een thuis ver van huis, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.

aalbers
Verblijf van 21 april 2025 tot 2 mei 2025
5 mei 2025

De villa heeft een uitnodigende sfeer, De bar en de lounge waren perfect voor avondbijeenkomsten met vrienden, We hebben een geweldige tijd gehad met socializen!

Schlund
Verblijf van 20 april 2025 tot 30 april 2025
3 mei 2025

De eetervaring was geweldig, we vonden het heerlijk om rond de grote tafel in de eetkamer te zitten, het voelde als een echt familiehuis,

Beneroso Manzano
Verblijf van 23 april 2025 tot 30 april 2025
3 mei 2025

Het bubbelbad in de villa was een luxe extraatje. Het was een geweldige manier om te ontspannen na een dag vol avonturen in de Ardennen.

Mathisen
Verblijf van 17 april 2025 tot 30 april 2025
3 mei 2025

Een perfect toevluchtsoord voor grote gezinnen! De indeling van de kamers bood privacy, maar liet ons ook samenkomen in de gemeenschappelijke ruimtes.

Evensen
Verblijf van 19 april 2025 tot 29 april 2025
2 mei 2025

De faciliteiten waren eersteklas, van de barbecue tot de goed onderhouden tuin, alles was perfect voor onze zomervakantie,

Yates
Verblijf van 17 april 2025 tot 29 april 2025
2 mei 2025

De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met de schommels en het spelen bij het meer. Het is een geweldige plek voor gezinnen die samen quality time willen doorbrengen.

Fedeli
Verblijf van 18 april 2025 tot 28 april 2025
1 mei 2025

Ik kan niet genoeg lof uitspreken over de keuken. Deze was ruim en had een magnetron, koffiezetapparaat en alle andere gemakken. Samen koken was zo leuk!

Volino
Verblijf van 20 april 2025 tot 27 april 2025
30 april 2025

Belle Vue is een pareltje! De ruimte van de villa maakte het voor iedereen gemakkelijk om zijn eigen plekje te vinden, terwijl hij toch kon genieten van groepsactiviteiten.