Elegante retraite, Somme-Leuze 85-7735-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit verfijnde vakantiehuis met 4 slaapkamers in Somme-Leuze biedt een luxe toevluchtsoord voor gezinnen of goede vrienden. Met een bubbelbad, sauna en een ruim terras is het de perfecte plek om te ontspannen na een dagje de Ardennen te hebben verkend. Het huis beschikt over parkeergelegenheid voor 4 auto's en van november tot maart zijn er houten blokken beschikbaar voor extra gezelligheid. Omringd door de natuur is de regio ideaal om te fietsen en te wandelen, met bezienswaardigheden in de buurt zoals Domaine de Chevetogne, Parc Chlorophylle en de Grotten van Han. Voor lekker eten en winkelen kunt u terecht in Marche-en-Famenne, op korte rijafstand. Binnen beschikt het huis over een moderne keuken, comfortabele woonruimtes en een elegante inrichting. Let op: stilte is van 22:00 tot 7:30 uur en groepen van andere families kunnen door de huiseigenaar worden geweigerd. Een serene en stijlvolle uitvalsbasis voor uw avontuur in de Ardennen.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
toilet
TV (kabel, flatscreen, digital)
kachel (hout)
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
eettafel (8 personen)
kinderstoel
waterkoker
fornuis (4 kookplaten, keramisch)
afzuigkap
koffiezetapparaat
espresso apparaat
oven (grilloven)
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
douche
sauna
2-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
ligbad
douche
2x wastafel
toilet
bubbelbad (privé), TV, magnetron, afwasmachine, bad of douche, douche, sauna, wasmachine, terras (privé, overdekt), tuin (omheind, aangelegd), tuinmeubilair, BBQ, jeu de boules baan, speeltoestellen, glijbaan, kinderbed, gezelschapsspellen, Schommel
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 29,41/dier/verblijf (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Grill / BBQ
- Tegen lokaal tarief (On request)
- Hout
- Niet aanwezig
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een goede plek om te verblijven als je op zoek bent naar een rustige retraite, De inrichting is elegant en de keuken had alles wat we nodig hadden, We hebben genoten van de eettafel voor familiediners, De locatie is ook geweldig om de Ardennen te verkennen,
De voorzieningen hier zijn van topklasse. De combimagnetron en vaatwasser maakten het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent. We hebben ook genoten van de dvd-speler voor filmavonden. Een prima keuze voor een ontspannen korte vakantie.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het bubbelbad was de perfecte manier om te ontspannen na een dag wandelen in de prachtige Ardennen. Het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend en de keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden. Een echte aanrader!
Een heerlijke ontsnapping in de natuur! Het pand was prachtig ingericht en had een gezellige sfeer, De waterkoker en koffiemachine werden zeer gewaardeerd voor onze ochtendroutine,
Een fantastische locatie voor buitenactiviteiten! We hebben gebruikgemaakt van de nabijgelegen fietspaden. De accommodatie zelf was comfortabel en van alle gemakken voorzien, zoals een wasmachine en een koelkast, wat ons verblijf erg aangenaam maakte.
Dit vakantiehuis is perfect voor een familievakantie. Het tuinmeubilair was ideaal om buiten te eten en de barbecue was een fijne extra. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met de speeltoestellen!
Deze accommodatie is een uitstekende keuze voor gezinnen. De kinderen vonden de schommel en de speeltoestellen in de tuin geweldig. We waren erg blij met de kinderstoel en het kinderbedje, die het verblijf voor onze kleintjes erg gemakkelijk maakten. Kortom, een comfortabel en praktisch verblijf.
De sauna was een hoogtepunt van onze reis! Na een dag de nabijgelegen bezienswaardigheden te hebben verkend, was het heerlijk om daar te ontspannen. De ruime woonkamer was perfect voor onze groep om samen te komen en spelletjes te spelen. We komen zeker terug.
Ik vond het terras fantastisch! We brachten onze avonden buiten door en genoten van de frisse lucht. De jacuzzi was ook een heerlijke extra. De accommodatie is goed onderhouden en bood voldoende ruimte voor onze groep.
We hebben een aangenaam verblijf gehad, De slaapkamers waren ruim en comfortabel, en de badkamerfaciliteiten waren erg mooi, Het bubbelbad was een leuk kenmerk waar we allemaal van genoten,
Ruim, schoon en goed gelegen. We waardeerden het huisdiervriendelijke beleid en hadden een leuke tijd met het verkennen van de nabijgelegen attracties. Over het algemeen een aangenaam verblijf met alles wat we nodig hadden voor een comfortabele vakantie.
De kamers waren ruim en schoon en de wellnessfaciliteiten waren uitstekend. Ideaal voor stellen.
Een prachtig pand in een rustige omgeving. We vonden de goed onderhouden tuin geweldig en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt op de speeltoestellen. Een perfecte plek voor gezinnen die willen ontspannen en nieuwe energie willen opdoen.
We hadden een geweldige tijd in deze charmante villa, De kinderen vonden het buitenspeelterrein geweldig en de tuin was perfect voor BBQ's in de avond, De bubbels waren een traktatie na een lange dag verkennen in de nabijgelegen Marche-en-Famenne, Ik zou deze plek zeker aanbevelen aan gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie!
De woning is een top-woning, daar valt niets op aan te merken. Alles wat je nodig hebt is hier aanwezig. Zeker de stilte is echt Top en voor onze 2 honden was de perfecte omheinde tuin de ideale speelplaats. Wat wel jammer is, is dat je de achterdeur naar de tuin niet mag/kan open maken. Wanneer je na een lange wandeling opnieuw thuis komt, moet er telkens iemand zijn vuile schoenen en broek aan de voordeur uitdoen want ga je zo naar binnen, dan ziet binnen alles direct vuil. Mocht je de achterdeur kunnen open maken zou dit veel makkelijker zijn. Ook de twee aanwezige camera’s binnen in de woning geven je een oncomfortabel gevoel, net als de prijslijst die je meteen bij aankomst krijgt mocht je per ongeluk iets stuk doen, geen prettig gevoel bij het begin van de vakantie…. Een extra vuilniszak, zowel voor PMD als voor restafval zou ook welkom zijn, want met 1 vuilniszak geraak je niet ver.
De locatie was perfect voor onze familievakanties. Midden in de natuur genoten we van lange wandelingen en fietstochten. De villa was ruim en comfortabel, waardoor we met ons gezin heerlijk konden ontspannen. Een geweldige keuze voor gezinnen!
De villa in Heure biedt een prima verblijf, vooral als u op zoek bent naar een rustig uitje met vrienden of familie. De slaapkamers waren ruim en we vonden de open eetkamer comfortabel voor onze groep. Het is gunstig gelegen in de buurt van Marche-en-Famenne, waardoor boodschappen doen gemakkelijk was. Hoewel we niet veel tijd in de wellnessfaciliteiten hebben doorgebracht, hebben we genoten van de sauna na een dagje lokale attracties zoals de grotten van Han te hebben verkend. Over het algemeen voldeed het aan onze behoeften, hoewel ik had gewild dat er een paar meer voorzieningen beschikbaar waren geweest.
Ruime villa met een heerlijk terras. Het nabijgelegen Marche-en-Famenne biedt uitstekende eetgelegenheden.
Fijn huis en vriendelijk ontvangen. Tussendoor ook goed geholpen.
heel mooi proper huis zeer goed uitgeruste keuken grote tuin , omheind , hondjes konden niet ontsnappen alles vernieuwd
Heerlijke ruime villa met binnensauna en buitenbubbelbad en een fantastisch uitzicht. Goede bedden, een nieuwe keuken met alle benodigdheden voor een heerlijk verblijf. Een grote tuin met omheining zodat honden en kinderen veilig zijn en plezier zullen hebben! Veel doordachte attenties zoals luchtverfrisser in de toiletten, badzout, aromatische druppels in de sauna en verschillende kruiden in de keuken.
Heerlijk plekje om tot rust te komen in schitterende omgeving met heerlijke jacuzzi groot huis met dito tuin.
Heel gezellig en mooi ingericht en alle luxe die je wilt echt aangenaam om te verblijven en vriendelijke eigenaars en attent vol
Dit is een prachtige plek. Er is genoeg ruimte voor iedereen, maar toch voelt het als een tweede thuis. We hebben genoten van het fietsen in de prachtige omgeving en de sauna was precies wat we daarna nodig hadden. De eigenaar was supervriendelijk en behulpzaam. Kortom, een fantastisch verblijf en we komen zo terug!
Het huisje was proper en zoals op de foto’s. Maar er was een nieuw verwarmingssysteem geïnstalleerd dat zeer moeilijk te regelen was. Wanneer er geen beweging was werkte de verwarming niet. Waardoor je smorgens in de koude met een baby beneden kwam en je na een lange wandeling in een koud huis terecht kwam. Verder werdt er ook gezegd dat er hout aanwezig was, dat was zo’n 4 blokken hout en aanmaakblokjes waardoor we er amper 2 uur hebben kunnen van genieten. We hadden het huisje gekozen omtrent de jacuzzi. Deze hebben we niet kunnen gebruiken omdat die niet hoger ging dan 32 graden. We hebben herhaaldelijk contact gehad met de eigenaars ze gingen zaterdag avond afkomen dan zondag morgen. Wanneer ze op zondag omstreeks 14 u stuurde dat ze gingen langs komen hebben we ook duidelijk gezegd dat we er niets meer aan hadden. Want het geraakte toch niet meer opgewarmd voor we uit het huisje moesten. De verhuurders antwoorden zeer snel per bericht maar het huisje voldeed niet aan onze behoeften. De verhuurders waren steeds beleefd en vonden het ook vervelend maar hadden ons weekend anders voorgesteld.
Prima huisje! Alles was dik in orde, super vriendelijke eigenaars!
Dit was ons tweede bezoek en het stelde niet teleur! De ontspanningsfaciliteiten zijn top en het nabijgelegen Chlorophylle Park is een must-see. Het enige minpuntje waren de rustige uren, maar dat is begrijpelijk.