Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe molen in de Ardennen met een binnenzwembad 02-8620-BE1

22 Personen
11 Slaapkamer(s)
8 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €3465 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Verblijf in deze luxe molen in de Ardennen die is voorzien van een heus binnenzwembad. De echte levensgenieter zal hier niks tekortkomen. Er zijn 11 slaapkamers die 22 gasten kunnen accommoderen (en 1 huisdier). Ideaal voor families. De toegang tot het huis is via een paar traptreden, zonder rolstoelhellingen.

Begin de dag met een gezonde wandeling in het bos, dat op 100 m van het verblijf ligt. Op 3 km afstand vind je een supermarkt waar je een ontbijtje kunt scoren en ‘s avonds kun je gezellig dineren in 1 van de restaurantjes (tevens 3 km). Het centrum is 1 km van de accommodatie verwijderd.

Als je niet uit eten wenst te gaan, kun je in de keuken zelf een diner bereiden voor het hele gezelschap. Je kunt jezelf opfrissen in de badkamer, die is voorzien van onder andere een douche en een wastafel. Er is een verwarming aanwezig in het huis en het privézwembad is verwarmd en overdekt. Voor een potje tafelvoetbal of biljart zit je hier ook goed.

Er is een bushalte te vinden op 1,4 km van het verblijf.

Parterre
zitkamer
TV
open haard
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

wastafel

toilet
badkamer
ligbad
wastafel
badkamer
douche
wastafel
toilet
Op de 1e etage
open keuken
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (filtermaling)

oven (grilloven)

afwasmachine

koelkast

vriezer

kinderstoel
woon/eetkamer
TV
open haard

DVD-speler
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
badkamer
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
relaxruimte
douche
sauna
toilet
Algemeen
wasdroger, wasmachine, verwarming (CV), terras (100 m2), tuinmeubilair, BBQ, vijver, zwembad (privé, verwarmd), tafelvoetbal, biljart
Elektriciteit
€ 2/kWh
Gas/Olie
Oil € 3/liter
Huisdieren
Max. 1; € 5/nacht
Afvalheffing
Inclusief
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Hout
Niet aanwezig
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Jacques De Witte
Verblijf van 1 februari 2019 tot 4 februari 2019
6 februari 2019

De overhandiging van de sleutels was perfect getimed. De rondleiding met uitstap-tips was zeker in orde. Het geheel oogt mooi en idyllisch, aan een snelstromend water. Het interieur heeft een zekere charme met wat brocante. De indeling daarentegen wordt bemoeilijkt door een te 'enge' living gescheiden van de keuken dat zich op een ander niveau bevindt. De ontspanningsruimte (met verwarmd zwembad /voetbaltafel/ biljart) was prima.

Ms Irene Kaiser
Verblijf van 22 mei 2018 tot 26 mei 2018
28 mei 2018

Voor gezinnen met oudere mensen is het huis niet geschikt, omdat de trappen erg steil zijn. Ook is het comfort in de gemeenschappelijke ruimte / eetkamer niet gegeven, eenvoudig, z.T. gebroken stoelen bieden geen comfort. Liggen in de buitenruimte ontbreken. De locatie van het huis is prachtig.

Mr Frank Teunissen
Verblijf van 21 april 2017 tot 24 april 2017
26 april 2017

Het is een bijzonder en mooi huis met een perfecte ligging. De inrichting is bijzonder en niet alledaags, wat veel sfeer geeft. Het zwembad is ruim en schoon en een uitkomst met kinderen. Toch vinden we, ondanks dat het een bijzonder huis is, dat de prijs die we betaald hebben niet in verhouding is met wat je er aan comfort voor terugkrijgt. We hebben eerder voor 1000 euro minder een veel beter huis gehad. Zonder zwembad, maar met heel wat wellness daartegenover.

Mr Remco Van der voort
Verblijf van 17 maart 2017 tot 19 maart 2017
24 maart 2017

Het huis een omgeving zijn prachtig. Alle faciliteiten (zwembad, pooltafel, tafelvoetbal, gezellige keuken, mooie kamers) voor een goed vriendenweekend zijn aanwezig.

Mr rene jamar
Verblijf van 4 november 2016 tot 6 november 2016
10 november 2016

Zeer mooi domein en woning in authetieke stijl Mooie kamers met voldoende faciliteiten. Living viel wat klein uit. Prachtige zwemkom Slechte ontvangst gsm en internet

Mr Cornelis Minderhoud
Verblijf van 14 oktober 2016 tot 21 oktober 2016
24 oktober 2016

Een fijn huis, rustig gelegen. Ideaal voor grote gezinnen.

Mr Rudi Vleugels
Verblijf van 9 september 2016 tot 12 september 2016
19 september 2016

Zeer ruim alles voorzieningen aanwezi