Malmedy Luxe Retreat & Spa 01-9480-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit luxe vakantiehuis met 15 slaapkamers in Malmedy, gelegen in het hart van de Ardennen, nabij het natuurreservaat de Hoge Venen, is een droombestemming voor grote gezinnen of groepen tot 30 personen. Met een privébinnenzwembad, bubbelbad en sauna biedt het ultiem comfort en ontspanning. Het huis is omgeven door natuur en ligt midden in een groot skigebied, met 4 skiliften in de buurt, waaronder Ovifat op slechts 5,5 km afstand.
Binnen beschikt de villa over een ruime eetkamer voor 30 personen, een volledig uitgeruste keuken en meerdere gezellige zithoeken met houtkachels. Entertainment is volop aanwezig, zoals een spelcomputer, tafelvoetbal, biljart en een grote tuin met een terras en barbecue. Centrale verwarming, wifi en voldoende parkeergelegenheid zorgen voor een comfortabel verblijf. Maximaal 3 huisdieren zijn welkom voor € 10 per huisdier per nacht.
Verken nabijgelegen bezienswaardigheden zoals Malmedy, Stavelot (15 km) en het kuuroord Spa (19 km). Restaurants en supermarkten bevinden zich op minder dan 7 km afstand en de luchthaven van Luik ligt op 66 km afstand. Let op: jeugdgroepen en feesten zijn niet toegestaan, wat zorgt voor een rustige en gezinsvriendelijke omgeving.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Deze woning is enkel geschikt voor gezinnen/families
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
TV
kachel (hout)
DVD-speler
radio
CD-speler
eettafel (30 personen)
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (filtermaling, pads)
oven (grilloven)
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
2x kinderstoel
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
TV
DVD-speler
TV
stereo-installatie
bar
koelkast
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
2x 1-pers. bed (dekbed)
douche
wastafel
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
TV
tafelvoetbal
dart
biljart
open haard, bubbelbad, sauna, wasmachine, verwarming (CV), terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, jeu de boules baan, tafeltennistafel, kinderbed
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 1.500 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Huisdieren
- Max. 3; € 10/dier/nacht
- Afvalheffing
- Inclusief
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Gas/Olie
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wasmachine
- Inclusief
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Deze plek is een verborgen pareltje! De sauna en hottub waren een heerlijke verwennerij na een dag op de piste. Bovendien is het nabijgelegen natuurreservaat de Hoge Venen fantastisch om te wandelen. Ik kan niet wachten om terug te komen!
Fantastisch vakantiehuis! De kinderen genoten van het zwembad, terwijl de volwassenen ontspanden in de sauna. De ligging vlakbij de skiliften maakte het voor iedereen gemakkelijk om de piste op te gaan. Bovendien waren de lokale eetgelegenheden heerlijk.
Huis met alle voorzieningen in een heerlijke omgeving. Wij waren een vriendengroep die van een feestje houden indien je volwassen genoeg bent is dat ook zeker mogelijk. Daarnaast een zeer aardige beheerder Matthieu!!
Heel mooi huis. We hebben niets gemist!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruimte was perfect voor onze grote familiereünie en de kinderen waren dol op het binnenzwembad. Het was ook een geweldige locatie om te skiën - op korte rijafstand van de liften.
Wat een geweldige verblijf! Uteområdet var perfekt for våre kjæledyr, og vi elsket det romslige oppholdsrommet, Bare en kort kjøretur til restauranter og butikker, noe som gjorde alt praktisk
Prima. Spijtig van het slechte weer
Ik ben heel goed geholpen door een van uw medewerkers, dat verdient een super compliment ðÂÂÂ
Ruime, luxe accomodatie met alle voorzieningen. Grote woonkamer met eetgelegenheid, nette slaapkamers en het zwembad gedeelte is prima
We hebben een prachtig weekend gehad in dit mooie huis! Veel privacy voor iedereen door de grootte, veel speel mogelijkheden binnen en buiten. Fijne keuken met voldoende servies. Schone kamers en schoon zwembad/bubbelbad. Ook een mooie regio met enorm veel wandelmogelijkheden. Wij hebben ons niet verveeld dit weekend. Enige minpuntje waren de kapotte douchekop systemen en gehorigheid bij de slaapkamers.
Huis is goed uitgerust en schoon
Mooi groot huis met heel veel interne faciliteiten, ruimte en kamers. Mooie omgeving en goede bereikbaarheid.
aankomst prima, alles proper en vriendelijk ontvangst, accommodatie heel goed (indien alles nog in goede staat zou zijn) , omheinde grote tuin, heel handig , omgevening heel goed, direct bij alle wandelpaden met hoeft niet nog eerst een auto te nemen, en vrij dicht bij Malmedy indien men iets belangrijk nodig heeft.
Mooie, ruime accommodatie met alles wat je nodig hebt voor een geslaagd weekendje weg
Het huis was fantastisch. Met name dat het een 30 persoons huis is met 15 slaapkamers is wat ons zo trok. We zijn er dan ook met 29 geweest en alles was super fijn. Het zwembad, jacuzzi en sauna zijn prima en (voor zover we konden zien) erg schoon. Daarnaast zijn er veel dingen te doen in het huisje. Genoeg koelkasten, grote vriezer, mooie bar en een goede geluidsinstallatie. Enige jammere is misschien dat bijvoorbeeld de tafeltennis balletjes allemaal kapot waren, de keu's van de pooltafel op 1 na kapot waren, de pooltafel zelf een gat had en sommige kranen kapot waren en zelfs 1 douche niet werkte. De banken waren ook behoorlijk doorgezakt waardoor je op de grond zat. En de stoelen aan de eettafel vielen soms ook bijna uit elkaar. Kortom samengevat, een heel mooi huis waar je genoeg te doen hebt binnen het huis. Op toch best wel wat achterstallig onderhoud na, wat in mijn ogen simpel en goedkoop op te lossen is is dit huis een dikke aanrader.
Een perfect huis! Bedankt Alain !! Een uitzonderlijke plek met zeer vriendelijke uitrusting
Als het huisje, thuis topmanager Alain. We hebben een geweldige tijd gehad in dit erg vriendelijke huisje. Door een storing van de verwarming op zaterdag konden we niet optimaal profiteren van het prachtige zwembad. Alain heeft het voor elkaar gekregen via pisciniste, verwarmingsingenieur ... hij heeft er alles aan gedaan om er zo snel mogelijk gebruik van te maken, bedankt aan hem Gite echt aan te bevelen, we komen terug ...
Het huis biedt meer dan voldoende ruimte voor een grote groep. Netjes onderhouden, goed uitgeruste keuken, toffe ontspanningsmogelijkheden met het zwembad, jacuzzi, sauna, kicker- en pooltafel, darts.. Prachtige omgeving voor wandelingen! Om de kindvriendelijkheid te verhogen adviseren we om de bar en het benedenverdiep beter af te sluiten van de woonkamer, eventueel met hekjes. in het algemeen een zeer positieve indruk, een aanrader!
Heel ruime woning! Ideaal voor gezinnen met kinderen. Hier en daar wat verfraaings werken nodig in de toekomst maar zeker geen verouderd huis.
Super huis!! Gezellig,schoon en alles aanwezig! Aanrader!!!
superlocatie voorzien van alle luxe en comfort.
We hadden een fantastische tijd in dit vakantiehuis, De indeling was geweldig voor onze groep, en met 15 slaapkamers voelde niemand zich krap, Het binnenzwembad was een redder in nood voor de kinderen, vooral toen het weer koud werd, Enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we kwamen er wel mee weg, Over het algemeen een geweldige plek voor een uitje!
Woning dient op diverse punten te worden aangepakt. Veel zaken laten los/zijn nog niet aangebracht b.v. plinten, dagkantafwerkingen etc.
Notitie voor beheerder achtergelaten
Bij aankomst kregen we te weten dat de sauna niet werkte.
Het zwembad is aan renovatie toe. Scherpe kanten aan de trap en stukken uit de bodem.
Fantastisch huis! Als ik echt een verbeterpuntje moet noemen is het de temperatuur van de jacuzzi. Een paar graden extra zou heerlijk zijn geweest.
Prima accommodatie! Mooie streek! Prachtige wandelpaden!
Prima villa met geweldige facaliteiten voor kinderen en volwassenen, de afwerking laat wel wat te wensen over (lijkt of er nogsteeds het eea moet worden afgemaakt) verder een mooi verblijf gehad.
putje van de douche was niet schoon er bleef water in staan.
We hebben erg lang moeten wachten op de terugstorting van de borg, bijna een maand. De eindafrekening hebben we nog steeds niet ontvangen, maar ga ik nogmaals opvragen bij de eigenaar. Op zich niet een groot probleem, maar wel slordig.
wij hadden graag nog een tafeltennistafel buiten gezien
We hebben enorm genoten van dit prachtige luxueuze huis. Wie weet komt er nog eens een volgende keer.