Mooi vakantiehuis in Trois-Ponts met een tuin 26-4200-BE1
Beschrijving
Deze mooie woning bevindt zich in een klein gehucht boven Trois-Ponts en biedt plaats aan 6 personen. Ze is comfortabel ingericht en is voorzien van een tuin en terras met meubels en BBQ.
Dit huis beschikt over een gezellige woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer, een volledig uitgeruste keuken en een grote garage. 3 parkeerplaatsen zijn ter beschikking op het terrein.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 150 (u betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Eindschoonmaak
- € 55
- Huisdieren
- max. 1; € 5/nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- zelf meenemen
- Badlinnen
- zelf meenemen
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Elektriciteit
- € 0,50/kwh
- Wifi
- gratis
- Hout
- tegen lokaal tarief
- Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer charmant oud huis met alle voorzieningen. De eigenaren waren erg aardig, we komen met plezier terug.
Zeer leuk en proper vakantiehuisje, en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaars.
Enorm vriendelijke gastvrouw en mooie tuin en omgeving. Omdat de tuin grenst aan het domein van de eigenaars, en zij ook af en toe in de tuin van het vakantiehuisje komen, hadden we echter wel het gevoel geen privacy te hebben. Het huisje is eerder klein, donker en heeft lage plafonds. Het is niet echt aangepast voor een vakantie met jonge kinderen. Alle faciliteiten zijn wel aanwezig maar de koelkast en vaatwasmachine staan in de garage.