Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe villa met verwarmd zwembad nabij Luik 15-0884-BE1

18 Personen
8 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Luxe en comfort, in een uitzonderlijke en warme sfeer. Deze kenmerken beschrijven heel goed deze uitzonderlijke vakantievilla, gelegen in een groene omgeving van 5000m², omgeven door weiden en bossen. Ver weg van de drukte, kan je hier genieten in alle rust.

Het huis bestaat uit twee eenheden. In het hoofdgebouw liggen de grote gemeenschappelijke ruimtes, drie suites en het "pool house". Het bijgebouw omvat een grote suite, een eigen woonkamer en een extra keukentje. Geniet van het enorme, unieke overdekte zwembad (12 x 6m!), dat elke dag beschikbaar is voor jullie alleen en bovendien verwarmd wordt tot 28°C. Vanuit het "poolhouse" heb je een uniek zicht op het glooiende landschap in het Land van Herve. Nergens anders is het uitzicht zo adembenemend. Naast het zwembad is hier ook een ontspanningsruimte en een kleine fitnessruimte beschikbaar.

In de omgeving zijn allerlei leuke activiteiten mogelijk, zoals wandelend, fietsend of te paard de omgeving ontdekken, waaronder de Abdij van Val-Dieu met zijn lekkere ambachtelijke bieren en kazen, of de markt van Aubel op zondag.
In elk seizoen valt hier vanalles te beleven. Kom en laat je verleiden door deze prachtige streek.

Ter verduidelijking:
De borg en bijkomende kosten dienen beide apart betaald te worden bij de aankomst.

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Anders zal de borgsom in zijn geheel worden behouden.

Parterre
hal
zitkamer
TV (digital)
open haard

kachel (Pellet)

ligstoelen
eetkamer
eettafel
kinderstoel

kinderstoel
keuken
waterkoker
fornuis

koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
toilet
Op de 1e etage
zitkamer
2-pers. slaapbank
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
wastafel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

2x wastafel
doorloop slaapkamer
2-pers. bed
doorloop slaapkamer
2-pers. bed
kinderbed
badkamer
douche
douche

wastafel

wastafel

toilet
badkamer
douche
wastafel

toilet
toilet
toilet
overloop
wasruimte
wasdroger
wasmachine
Souterrain
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)

1-pers. bed (90 x 200 cm)

douche

wastafel

toilet

tafelvoetbal
veranda
Gastenverblijf Parterre
keuken
afwasmachine
koelkast
badkamer
douche
wastafel
speelkamer
biljart
Poolhouse
badkamer
douche
wastafel

toilet
zwembad
Algemeen
recreatieruimte, kachel, bar, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parking, ligstoelen, parasol
Borgsom
€ 1.250 terug 14 dagen na vertrek (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Elektriciteit
€ 0,60/kWh
Gas/Olie
€ 1,50/Liter
Afvalheffing
Inclusief
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Water
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf
Hout
€ 10/pakket
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Palmer Tobias
Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
4 oktober 2023

Mooi huis, goed uitgerust, alleen de keuken is wat klein voor 18 personen, maar als je er eenmaal aan gewend bent, kun je het goed met elkaar vinden! Een tweede vriezer zou wenselijk zijn. We zouden op elk moment weer in dit huis op vakantie gaan.

Frans Starckx
Verblijf van 2 juli 2021 tot 9 juli 2021
3 juli 2021

Verblijf is uitstekend. Met de afhandeling door Belvilla, de bereikbaarheid van Belvilla, de financiële eerlijkheid van Belvilla is het HEEL ERG GESTELD. Belvilla is een monopolie en dat zie je aan alle misbruiken.