Luxe villa met verwarmd zwembad nabij Luik 15-0884-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Luxe en comfort, in een uitzonderlijke en warme sfeer. Deze kenmerken beschrijven heel goed deze uitzonderlijke vakantievilla, gelegen in een groene omgeving van 5000m², omgeven door weiden en bossen. Ver weg van de drukte, kan je hier genieten in alle rust.
Het huis bestaat uit twee eenheden. In het hoofdgebouw liggen de grote gemeenschappelijke ruimtes, drie suites en het "pool house". Het bijgebouw omvat een grote suite, een eigen woonkamer en een extra keukentje. Geniet van het enorme, unieke overdekte zwembad (12 x 6m!), dat elke dag beschikbaar is voor jullie alleen en bovendien verwarmd wordt tot 28°C. Vanuit het "poolhouse" heb je een uniek zicht op het glooiende landschap in het Land van Herve. Nergens anders is het uitzicht zo adembenemend. Naast het zwembad is hier ook een ontspanningsruimte en een kleine fitnessruimte beschikbaar.
In de omgeving zijn allerlei leuke activiteiten mogelijk, zoals wandelend, fietsend of te paard de omgeving ontdekken, waaronder de Abdij van Val-Dieu met zijn lekkere ambachtelijke bieren en kazen, of de markt van Aubel op zondag.
In elk seizoen valt hier vanalles te beleven. Kom en laat je verleiden door deze prachtige streek.
Ter verduidelijking:
De borg en bijkomende kosten dienen beide apart betaald te worden bij de aankomst.
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Anders zal de borgsom in zijn geheel worden behouden.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
TV (digital)
open haard
kachel (Pellet)
ligstoelen
eettafel
kinderstoel
kinderstoel
waterkoker
fornuis
koffiezetapparaat
espresso apparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. slaapbank
2-pers. bed
2x 1-pers. bed
wastafel
2-pers. bed
2-pers. bed
ligbad
douche
2x wastafel
2-pers. bed
2-pers. bed
kinderbed
douche
douche
wastafel
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed (180 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
douche
wastafel
toilet
tafelvoetbal
afwasmachine
koelkast
douche
wastafel
biljart
douche
wastafel
toilet
recreatieruimte, kachel, bar, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parking, ligstoelen, parasol
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 1.250 terug 14 dagen na vertrek (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Elektriciteit
- € 0,60/kWh
- Gas/Olie
- € 1,50/Liter
- Afvalheffing
- Inclusief
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Water
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf
- Hout
- € 10/pakket
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooi huis, goed uitgerust, alleen de keuken is wat klein voor 18 personen, maar als je er eenmaal aan gewend bent, kun je het goed met elkaar vinden! Een tweede vriezer zou wenselijk zijn. We zouden op elk moment weer in dit huis op vakantie gaan.
Verblijf is uitstekend. Met de afhandeling door Belvilla, de bereikbaarheid van Belvilla, de financiële eerlijkheid van Belvilla is het HEEL ERG GESTELD. Belvilla is een monopolie en dat zie je aan alle misbruiken.