Familieplezier nabij het centrum van Redu 37-0986-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het leven in Redu verloopt in een merkbaar rustiger tempo, en dit vrijstaande huis op het platteland past naadloos in dat ritme. Het huis ligt vlak bij het centrum van het beroemde Belgische boekendorp en combineert een bosrijke omgeving met ontspannen comfort binnenshuis, waardoor je je er gemakkelijk een paar dagen kunt nestelen zonder je gehaast te voelen. De ochtenden beginnen meestal rustig op het terras, nog voordat de dorpscafés opengaan, terwijl de avonden zich afspelen tussen het verwarmde zwembad, de sauna, de open haard en lange diners buiten, zodra de omliggende straten weer stil zijn geworden. Met ruimte voor maximaal negen gasten in vier slaapkamers is de accommodatie bijzonder geschikt voor gezinnen die op zoek zijn naar buitenruimte in combinatie met praktisch comfort.
De omheinde tuin, de jeu-de-boulesbaan, de massagedouche en de gemeenschappelijke recreatieruimtes zorgen voor voldoende afwisseling voor rustige middagen in het huis, vooral na een wandeling of fietstocht door het omliggende Ardense landschap. Binnen zorgen centrale verwarming, gezelschapsspellen en gezellige gemeenschappelijke ruimtes voor een warme en ontspannen sfeer gedurende het hele verblijf.
Restaurants, bakkerijen en tweedehandsboekwinkels in het centrum van Redu liggen op slechts 100 tot 200 meter afstand en kunnen het beste rustig worden verkend in plaats van in één middag te worden afgerast. Het Mudia Museum ligt op ongeveer 2 minuten lopen en combineert klassieke kunst met interactieve tentoonstellingen voor alle leeftijden. De rivier de Lesse stroomt op ongeveer 1,5 km van de accommodatie en biedt mogelijkheden voor wandelingen langs de rivier en kajakroutes, terwijl het Euro Space Center in ongeveer 5 minuten met de auto te bereiken is.
Het verwarmde privézwembad is geopend van half maart tot eind oktober.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Parkeerplaatsen 5
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Kenmerken
toilet
open haard
tafelvoetbal
kookplaat (keramisch)
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat (filtermaling)
koffiezetapparaat (pads)
3x oven
magnetron
afwasmachine
koelkast (Amerikaans)
Citruspers
Staafmixer
TV
DVD-speler
bar
koelkast
2-pers. bed
bad met douche
bubbelbad
2x wastafel
terras
haardroger
2-pers. bed
douche
2x wastafel
haardroger
2-pers. bed
TV
douche
wastafel
toilet
haardroger
1-pers. bed
2-pers. bed
TV
douche
wastafel
toilet
haardroger
2x douche
stoomdouche
infraroodsauna
sauna
koffiezetapparaat, ledikant, bad of douche, bubbelbad, massagedouche, wasmachine, verwarming (CV, olie), terras, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, zwembad (privé, verwarmd, 7 x 5 m., geopend van 1/2 Mrt t/m Okt), jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel, strijkplank, gezelschapsspellen
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- € 0,80/kWh
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Helaas was er wel wat onderhoud nodig aan het huis. Zo hebben wij een avond met onze voeten in het water gezeten omdat het zo erg binnen lekte dat de vloer blank stond. Toen we het aangaven bij de eigenaar zei hij dat we maar gewoon een handdoek neer moesten leggen… iets waar je niet echt op zit te wachten in een relaxt weekendje weg. We hebben dit uiteindelijk dan maar gedaan, nadat we de hele woonkamer hebben moeten dweilen omdat deze blank stond. Ook zat een van de kinderen opgesloten op de wc omdat de deurklink er zomaar afviel. Met paniek tot gevolg.
We konden ma bericht van de eigenaar al eerder het vakantiehuis betrekken. Deze was bij aankomst brandschoon, de bedden opgemaakt en de handdoeken en badjassen hingen klaar. We hebben halverwege de week innde avond een lekkage gehad, welke binnen 2 uur was verholpen. Je kan zien zien dat het vakantieseizoen in volle gang is. Er zijn wat kleine afwerking puntjes, maar voor de rest is dit helemaal een top vakantiehuis. Alles is aanwezig en alles doet het. Vriendelijke en behulpzame eigenaar. Zeker een aanrader om nog eens terug te komen.
We hebben een heerlijke tijd gehad in Carpe Diem. Het huis is prachtig, schoon en van alle gemakken voorzien. We hebben enorm genoten van de wellness en vonden het heerlijk om midden in Redu te verblijven. Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.
Groot en erg schoon huis, ruime slaapkamers, mooi zwembad 5x7m aflopend tot 170 diepte. Overkapping van zwembad én jaccuzi is een echte toevoeging, ook zwemmen bij minder goed weer is mogelijk. En bij mooi weer kan je zelf het dak open schuiven. Jaccuzi ziet er nieuw uit, werkt goed. In de zomer loopt temperatuur binnen snel op vanwege de grote raampartijen. Houd rekening met warme slaapkamers. Geen horren aanwezig. Ook is er op de twee slaapkamers op de 1e etage geen verduisterende raambekleding. Op de 2 zolderkamers wel verduisterende rolgordijnen. Bedden lagen erg goed voor ons. Wij waren met 4 volwassenen en 3 kinderen, meer dan voldoende handdoeken (en badjassen) aanwezig. Ook grote badhanddoeken, erg prettig. Wat betreft elektriciteit hebben wij met ons gebruik van zwembad en jaccuzi (dus geen sauna’s) in 2 weken ongeveer €400,- verbruikt. Sommige ligbedden bij zwembad zijn aan vervanging toe. 2 barbecues, 1 ronde waar je op de rand het vlees bakt en 1 gewone barbecue met rooster welke wel aan vervanging toe is. 2 Fijne terrassen om te tafelen. Barbecue staat beneden in de tuin en daar is wel een loungeset en hoge bartafel aanwezig (maar dus geen eettafel). Wij hebben een fijne tijd gehad en zouden het huis wel aanraden. Wellicht dat met kleine aanpassingen/ vernieuwing (zoals oa horren en verduistering in slaapkamers, nieuwe ligbedjes en bbq) het huis nog comfortabeler gemaakt kan worden.
Wat een prachtige plek in de Ardennen! Het binnenzwembad was een hoogtepunt en we waardeerden hoe schoon en goed uitgerust het huis was. We maakten ook een mooie wandeling naar het nabijgelegen Domaine Provincial de Mirwart – een echte aanrader!
Ideaal voor gezinnen: veel ruimte en geweldige voorzieningen zoals de sauna en de whirlpool. Natuurwandelingen in de Ardennen waren een bonus!
Ruim en luxe vakantiehuis, Het binnenzwembad was een hoogtepunt voor ontspanning
We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! De kinderen waren dol op het binnenzwembad en de hottub was een groot succes. De locatie is perfect voor familie-uitjes en we vonden een aantal geweldige lokale restaurants op loopafstand.
Deze plek heeft echt een geweldige sfeer. Het binnenzwembad is superhandig, vooral na een wandeling in de Ardennen. De hottub? Een echte game changer. Perfect voor gezinnen of twee groepen. Zeker de moeite waard om te verblijven.
Al met al een heerlijk verblijf! Het huis was schoon en goed onderhouden, en de gastheren waren erg behulpzaam. De kinderen waren dol op de recreatieruimte en de volwassenen genoten van de ontspannende hottub. We zouden zeker terugkomen!
Mooie zeer luxe villa met de mooiste en meest uitgebreide wellness faciliteiten die je maar kunt bedenken. Goede bedden. Fijne ontvangst en goede service door de beheerder.
we hebben een heerlijke vakantie gehad. het zwembad was top en de jacuzzi geweldig en hebben het getroffen met het mooie weer
Snelle communicatie met de eigenaar, De ligging aan de rand van het dorp zorgt voor de nodige rust en vooral stilte 's nachts
Ruime sfeer, gezellige open haard en die barbecue? Echt een genot. De restaurants in de buurt zijn ook top. Perfect voor een rustig weekend met vrienden of familie.
Top lokatie in top omgeving en alle luxe aanwezig
We hadden met de familie een topweek in huize "Carpe Diem" in Redu (België). Het fraaie weer speelde een belangrijke rol daarbij, maar zeker gold dat ook voor onze vakantiewoning. Gelegen in het rustig Ardeens boekendorp Redu, niet ver verwijderd van de E411/A4. Groene omgeving met wandelmogelijkheden. Woning Carpe Diem bood veel: een overdekt zwembad, dat bij mooi weer opengeschoven kon worden, een jacuzzi, een wellness in het souterrain (sauna, infrarood sauna, hammam. douches). Vier slaapkamers op verdieping 1 en 2, allen voorzien van douche e/o bad. Het huis was goed schoon en bleek voorzien van veel attributen (w.o. kinderbed, kinderstoel, keukengerei e.d.). Mooie, vrij gelegen, omheinde achtertuin. De eigenaar/beheerder was zeer vriendelijk en goed benaderbaar. Al met al een aan te bevelen accommodatie!
Fantastisch ingericht huis. Leuke indeling en inrichting. Ieder kamer heeft zijn privacy. Uitgebreide welness. Vele terrasjes zodat je elk moment van de dag een geschikt plekje vind. Mooie onderhouden tuin. Alles was netjes verzorgd. Gewoonweg top.
Zeer mooi verzorgde woning
Het is een geweldig huis. we hebben het er super naar ons zin gehad
De locatie is geweldig! Als u een korte reis naar het centrum en een bezoek aan elven, sauna's en hammam-aanbieders wilt maken, kom dan definitief naar bakke!
Dit vakantiehuis heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De ruime slaapkamers en meerdere badkamers maakten het gemakkelijk voor onze twee gezinnen om de woning te delen. Bovendien is de nabijgelegen rivier de Lesse ideaal voor een picknick!
Verduisterende gordijnen voor de Velux-ramen, beschikbaarheid van badjassen en handdoeken, opgemaakte bedden, prettige watertemperatuur van het zwembad
Een fantastisch vakantiehuis! De keuken had alles wat we nodig hadden om samen met het gezin te koken, en de buitenruimtes waren perfect om van de zon te genieten. Bovendien zijn er veel wandelpaden in de buurt voor natuurliefhebbers.
Zoveel ruimte en de inrichting is opvallend anders, schoon en had alles wat nodig was voor een comfortabel verblijf, zou het aanraden aan iedereen die op zoek is naar ontspanning en verwennerij
We waren onder de indruk van de voorzieningen die dit vakantiehuis bood. De sauna was een geweldige aanvulling na een lange dag fietsen in de prachtige Ardennen. We waardeerden ook de kinderstoel en het kinderbedje die voor onze kleintje beschikbaar waren.
Deze plek was ideaal voor onze groep. Van het gezellige vuur tot de pooltafel, we hebben een geweldige tijd gehad. We vonden het ook geweldig dat we zo dicht bij lokale attracties waren, zoals Château Féodal.
We hebben genoten van ons verblijf hier, hoewel het buitenbad wat fris was, was het binnenzwembad een prima alternatief! Het huis is ruim en de recreatieruimte hield de kinderen bezig.
Goed onthaal, alles proper en net. Een kopie van de meterstand van het water en de elektriciteit werd ons niet overhandigd, ook geen kopie van de inventaris. Alles werd in vertrouwen door ons getekend
Super semaine, hôte très accueillant et gîte onberispelijk!
De locatie is fantastisch, op korte loopafstand van het stadscentrum. We hebben verschillende restaurants in de buurt geprobeerd en ze waren allemaal heerlijk. Het huis zelf was ruim en comfortabel, perfect om te ontspannen na een dag verkennen.
Een heerlijke plek voor een gezinsuitje, Het tuin terras was fantastisch voor barbecues in de middag en de kinderen genoten van veilig rondrennen, De open haard in de woonkamer zorgde voor een gezellige sfeer tijdens ons verblijf
Prachtige accommodatie, vriendelijke ontvangst. Omgeving is mooi in de natuur en tegelijkertijd in het dorp. Heel fijn dat er dichtbij een Tesla Destination Charger was voor onze auto.
Bij aankomst waren wij verast van de accommodatie. Veel luxe in een mooie woning in een rustige buurt
De aankomst was zeer hartelijk en de accommodatie zag er geweldig uit. Het dorpje Redu is gezellig met een heerlijke bakker en lekkere restaurants. En door een stukje met de auto te rijden is er genoeg te ontdekken. (Wij hebben zelfs Frankrijk en later ook Luxemburg bezocht). Helaas waren er maar 2 Nederlandse zenders op de tv waardoor we de dag na aankomst een chromecast hebben gehaald zodat we s’avonds toch via de mobiel/tablet Nederlandse-tv en Netflix hebben konden kijken ( wij hebben deze na het verblijf mee naar huis genomen). Verder is het huisje zeer compleet , al zouden wat meer longdrinkglazen en drinkmokken wenselijk zijn. ( er was echt zeer veel keukengerei aanwezig, maar kaasschaaf hebben we niet gevonden, dus dit zal wel een typisch Nederlands ding zijn🤣) Het huisje is erg bijzonder door de wellness ruimte in de kelder, en ik zou nieuwe gasten aanraden voldoende shampoo ed. mee te nemen zodat je niet steeds met je toiletspullen van de badkamer op de 1e verdieping naar de wellness in de kelder hoeft te lopen. ( onderin de wellnessruimte zijn ook nog twee douchecabine’s). En vergeet natuurlijk niet een lekkere zeezoutscrub mee te nemen voor na de heerlijke hamam! Ohja, ik zou bijna vergeten te vertellen dat ja aan het einde van het verblijf het verplichte bedden- en handdoeken pakket van €90 euro contant moet afrekenen + de stroomkosten (dit was bij ons ca 100 euro). Wij waren daar met onze kinderen +aanhang van 19, 18, 18, 17, 12 en 11 jaar. Allemaal hebben ze zich prima vermaakt zowel in het huisje (wellness en natuurlijk lekker lang uitslapen) als buiten het huisje. We zijn heerlijk uitgerust thuisgekomen. Een aanrader voor iedereen.