Moderne villa met jacuzzi 132-3944-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ruime luxe ontmoet familiecomfort
Deze prachtig gerenoveerde vrijstaande villa, verscholen in de exclusieve Noordzee Résidence De Banjaard, biedt de perfecte balans tussen elegantie en comfort. Met een gezellige open haard, vloerverwarming en een lichte, open keuken is de leefruimte ideaal om samen te komen met uw dierbaren. Twee van de acht slaapkamers en een badkamer bevinden zich op de begane grond – perfect voor gasten met beperkte mobiliteit. Boven kunt u ontspannen in een van de zes extra slaapkamers en genieten van een privésauna of een ontspannend bubbelbad na een dag aan de kust.
Ontworpen met gezinnen in gedachten
Elk detail is zorgvuldig overwogen om een stressvrij verblijf voor gezinnen te creëren. De villa beschikt over twee kinderstoelen, kinderbedjes, een traphekje en zelfs een bolderkar voor kleine avonturiers. Buiten biedt de omheinde privétuin met gemeubileerd terras een veilige plek voor kinderen om te spelen terwijl u geniet van de frisse zeebries. Met vier parkeerplaatsen op het terrein en een gedeeld binnenzwembad op korte loopafstand, staat gemak centraal tijdens uw verblijf.
Ongeëvenaarde locatie & lokale culinaire pareltjes
Op slechts een steenworp afstand van een van de schoonste stranden van Nederland, De Banjaard, heeft u direct toegang tot de ongerepte Zeeuwse kust. Verken nabijgelegen steden zoals Veere en Domburg voor boetiekjes en culturele bezienswaardigheden, of geniet van een diner aan zee bij De Kamperduinen of Beachclub Lekker, bekend om hun prachtige uitzichten en verse visgerechten.
Extra informatie
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Kenmerken
toilet
TV (kabel)
open haard
verwarming (vloerverwarming)
waterkoker
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2x 1-pers. bed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
sauna
wastafel
toilet
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
wastafel
toilet
bubbelbad
wastafel
toilet
garage, terras, tuin (privé, omheind), tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
- Keukenlinnen
- Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf
- Kinderbed
- € 9/verblijf
- Kinderstoel
- € 9/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Niet alle verwachtingen werden waargemaakt. Maar verder was het tot nu toe oké
Wat een fantastische plek om te ontspannen! De hottub was een hoogtepunt voor ons na lange dagen verkennen. De keuken was van alle gemakken voorzien, inclusief een vaatwasser, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was.
Ruim en goed ingericht! We waardeerden vooral de hottub.
Mooi huis, maar niet schoon
The house was exactly as advertised; it was complete and very clean. Very nice!
Het huis is fantastisch!, veel ruimte fijne omheinde tuin. Het huis was niet echt heel schoon.
Mooie locatie dicht bij zee. Minpunten: een van de twee vaatwassers was buiten werking en kon niet worden gerepareerd tijdens ons verblijf. 2. Veel overlast van mieren door het hele huis 3. Woning had schoner kunnen worden opgeleverd. Vriendelijke behulpzame medewerkers van Roompot maken veel goed.
Mooi huis op prima locatie. Wij verbleven hier met veel genoegen een week als familie met 15 personen.
er waren veel mieren in het huis en de vloeren waren niet allemaal stof vrij hier en daar vlogen de vlokken nog in het rond
Het park was erg schoon en de woning ook! Alles zoals beschreven en we zullen volgend jaar terugkomen!
Het was een super mooi en ruim huis! We hebben genoten met onze kinderen en kleinkinderen!
bedden zijn te zacht voor ons, en de spullen in de keuken zouden wat meer op grote groepen gericht moeten zijn. maar verder prima.
Super mooi huis. Van alle gemakken voorzien.
Mooi vakantiehuis, mooi park en prima locatie. Goede service op het park Schoonmaak kan beter
Voordelen:: Het huis was schoon, zeer ruim en mooi. De apparatuur was grotendeels in orde. De tuin was goed onderhouden. Voldoende parkeergelegenheid voor maximaal 4 voertuigen. Het park zelf waar het huis op stond was ook geweldig (een prachtige omgeving). Voldoende winkelmogelijkheden in de buurt en het strand is gemakkelijk te voet te bereiken. Het personeel bij de receptie was erg vriendelijk, behulpzaam en sprak goed Duits en Engels. Het organisatorische gedeelte (het betalen van het huis, het overhandigen van de sleutels, enz.) was volkomen eenvoudig. Als we vragen hadden, bijv. per e-mail, kwam er relatief snel een nuttig antwoord. Contra: Een bubbelbad stond in de huisbeschrijving, maar die was er niet ter plaatse. De wifi-dekking was helaas erg slecht. Helaas moest je afval naar het centrum van het vakantiepark brengen (geen vuilnisbakken direct bij het huis).
Zo slecht dit is zeker de laatste keer bij Belvilla. Lees nu net pas de beoordelingen allemaal slecht dus.Nadat ik inclusief schoonmaken stond op site van Belvilla 1009 euro had geboekt kwamen er nog 157 schoonmaak kosten bij. Mensen misleiden dus.Toen we aankwamen het is van Roompot geen bubbelbad deze stond wel in hun beschrijving dus ik naar de receptie. Ja sorry mijnheer maar dat is aan Belvilla bij ons staan er geen foto’s met bubbelbad.Dus weer misleiding. A fijn ik zie nu de berichten dat mensen zo veel geld kwijt zijn geraakt aan Belvilla onterecht dat ik nu al de hoop op geef ivm bubbelbad. Mensen niet doen niet boeken en trouwens ook niet bij air bnb ook afzetters beste direct boeken met Nederlandse maatschappij.
Prettige omgeving, mooi luxe huis, heerlijk dichtbij het strand!
Prima accomodatie, lekker ruim opgezet. Voldoende badkamers en toiletten. De omgeving zag er verzorgd uit.
alles goed voor elkaar Mijn dochter kreeg de sleutels al voordat wij gearriveerd waren!
Deze villa is een parel! Het buitengedeelte was geweldig voor barbecues en we hielden van de gezellige open haard binnen, Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, en de locatie was vredig maar dicht bij attracties