Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig huis met tuin, Ennal 23-8966-BE1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €468 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit gezellige vakantiehuis in de Belgische Ardennen, in de provincie Luxemburg, is perfect voor een rustige vakantie met familie of vrienden. Gelegen in een natuurlijke omgeving met een volledig omheinde privétuin, biedt het comfort, charme en ontspanning in alle seizoenen.

Geniet van ochtendwandelingen in het serene platteland of bezoek het centrum van Vielsalm op slechts 7,3 km afstand, waar u winkels, supermarkten, cafés en restaurants vindt. Een heerlijke maaltijd is nooit ver weg, met het dichtstbijzijnde restaurant, Le Cabanon, op slechts 100 meter afstand. Voor een gemakkelijke reis is er een bushalte op slechts 50 meter van het huis.

Binnen kunt u zich opwarmen bij de gezellige open haard in de woonkamer met uw favoriete boek of drankje. De ruime en volledig uitgeruste keuken is ideaal voor het bereiden van huisgemaakte maaltijden, of steek de barbecue aan op het terras voor een zonnige middag. Er is gratis privéparkeergelegenheid op het terrein.

Of u nu de lokale wandelpaden wilt verkennen, het meer van Doyards wilt bezoeken of naar de pistes wilt gaan die 23 km verderop liggen, dit charmante huis is de perfecte uitvalsbasis voor uw avontuur in de Ardennen.

Parterre
woonkamer
TV
eettafel

open haard

zithoek
woonkeuken
eettafel
waterkoker

broodrooster

fornuis

afzuigkap

koffiezetapparaat

magnetron

koel-/vriescombinatie
toilet
wastafel
urinoir
wasruimte
wasdroger
wasmachine
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
tuin (privé, omheind, aangelegd), BBQ, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 1; gratis (Dogs as pets)
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ossenkopp
Verblijf van 12 februari 2025 tot 21 februari 2025
24 februari 2025

De houtkachel is erg uitnodigend

Szugzda
Verblijf van 15 januari 2025 tot 26 januari 2025
29 januari 2025

Het huis was ruim en schoon, waardoor het een geweldige plek was voor onze groep. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en genoten van het samen koken. Het nabijgelegen restaurant, Le Cabanon, was een leuke extra. Al met al een prima keuze voor een weekendje weg.

Johansen
Verblijf van 30 december 2024 tot 8 januari 2025
11 januari 2025

Fijne ruimte, schoon en comfortabel, Keuken had alles wat nodig was, Gratis parkeren is een pluspunt, Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was

van der Lans
Verblijf van 2 september 2024 tot 12 september 2024
15 september 2024

Over het algemeen een prettige ervaring, De locatie was goed voor toegang tot lokale bezienswaardigheden zoals de Watervallen van Coo, Het huis zelf was goed onderhouden en had een mooie rustieke charme, Een paar kleine problemen met de verwarming, maar de eigenaar reageerde snel

Mr Francis Celis
Verblijf van 9 oktober 2023 tot 15 oktober 2023
12 oktober 2023

Leuke vakantiewoning, aangename bedden, basic keuken, rustige omgeving. Casettehaard wat moeilijk te regelen maar lukt wel. Hout is er niet ter plaatse, we zijn er gaan kopen in de Spar (Vielsalm).

Esther Visbeek
Verblijf van 5 september 2022 tot 9 september 2022
12 september 2022

Mooie locatie in een rustig dorp. Knus maar toch ruim huisje. Inventaris van de keuken had wel wat uitgebreider gekund. Ook jammer dat de tuin wat moeilijk te bereiken was vanuit het huisje. Al met al wel een prettig verblijf gehad.

JeanClaude Heylens
Verblijf van 22 augustus 2022 tot 26 augustus 2022
26 augustus 2022

Verblijf beneden de verwachting, kwaliteit die van Belvilla niet gewoon zijn. TV niet aangesloten op kabel of antenne, badkamer losse kraan, losse WC bril, op gelijkvloers geen toilet(pissein) tuin te bereiken na een tocht door de kelders. Geen onthaal voorzien, we hebben een uuur moeten bellen en zoeken om de sleutel te bekomen. Enig positief punt is de mooie ligging

Ms Conny Verniers
Verblijf van 29 juli 2022 tot 5 augustus 2022
11 augustus 2022

Proper huisje, geschikt voor huisdieren. De stallen hebben een onderhoudsbeurt nodig, het ruikt er naar mazout. De tuin is goed voor de hond, maar buiten eten is niet ideaal (wiebelende tafel in de keien en lange afstand naar de keuken, door de stallen). Een goed vertrekpunt om prachtige wandelingen te maken. Zeer mooie omgeving.

Scm van Eijk
Verblijf van 8 augustus 2022 tot 14 augustus 2022
11 augustus 2022

Netjes, schoon en basic zijn de drie woorden hoe we het kunnen omschrijven. De bedden zouden wel een opknapbeurt of een nieuw, wat dikker matras kunnen gebruiken. Verder helemaal prima en het blijft ondanks de 30 graden buiten toch heerlijk koel binnen.

Kasha Stanczyk
Verblijf van 11 juli 2022 tot 18 juli 2022
20 juli 2022

Ons verblijf in Vielsalm was echt heerlijk. Het huisje was geweldig, de locatie ligt centraal en we hebben ons zeer vermaakt in de mooie Belgische Ardennen.

Mr Maarten Rijk
Verblijf van 4 juli 2022 tot 8 juli 2022
15 juli 2022

Voor een huisje met 2x een 2 persoons slaapkamer en goede (basis)voorzieningen voor maar 262,- inclusief in Vielsalm (de Ardennen) voor midweek mogen wij absoluut niet klagen (eerste week juli, tegen het hoogseizoen aan). Klein aandachtspuntje is dat sommige heel makkelijk te repareren zaken dan weer niet opgepakt worden zoals een kapotte deurklink (van de voordeur) en het ontbreken van een douchegordijn zodat de badkamervloer zeiknat wordt. Voor de rest zeer aardige eigenaresse (kregen een fles wijn dus al met al een topvakantie gehad.