Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Aywaille nabij Luik en Spa 109-0294-BE1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €258 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement bevindt zich in een 16e-eeuws kasteel dat is gelegen aan de rivier de Amblève, midden in de natuur, maar toch dicht bij het centrum van Aywaille (500 m). Het fijne verblijf in Domaine Château de Dieupart heeft 2 slaapkamers en biedt ruimte aan maximaal 6 personen. Ideaal voor een gezinsvakantie.

In de omgeving van het kasteel is er genoeg te doen, zoals een bezoek aan de prachtige grotten van Remouchamps, deels te voet en deels per boot. Ook de sportieveling zal zich hier niet vervelen; er bevinden zich namelijk diverse wandel- en fietsroutes in de directe omgeving van het kasteel. Bovendien bieden zowel YOUROUT als Newlife tal van outdoor activiteiten; van klimmen en abseilen tot kayakken, speleologie, wandelen en mountainbiken.

Verwen jezelf met een hapje en een drankje op het gedeelde terras terwijl de kinderen zich vermaken met de (eveneens gedeelde) speeltoestellen. Bovendien is er een café/restaurant op het terrein waar je gebruik van kunt maken indien gewenst. Op het domein is tevens een camping aanwezig.

Parterre
open keuken
fornuis (4 kookplaten)
oven

combimagnetron
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV (kabel)
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
wastafel
badkamer
douche
wastafel
toilet
Algemeen
verwarming (CV), terras (gedeeld met andere gasten), jeu de boules baan, speeltoestellen
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Hanna Jellema
Verblijf van 14 augustus 2023 tot 27 augustus 2023
21 augustus 2023

Een mooi appartement, met alles wat je nodig hebt, in een prachtig oud kasteel van bijna 500 jaar oud. Het staat midden op de camping wat een gezellige reuring geeft. Een prachtig uitzicht op een Van hieruit is er genoeg te doen. Veel mogelijkheden om wandelingen te maken. Het riviertje langs de camping is zo'n 30 cm diep, en stroomt hard. De kinderen vermaken zich er met pootje baden (wel met zwemschoenen), beetje zwemmen en het maken van dammen. Er is een leuk wandelpad langs de rivier met verschillende speeltuinen en sportvelden vlakbij. Wel goed om te weten: het zwembad in het dorp is sinds de overstromingen in 2021 door schade momenteel gesloten.

Danny Mertens
Verblijf van 9 september 2022 tot 11 september 2022
20 september 2022

Ik huur dit appartement al jaren in begin september, vroeger was dat rond 450 euro voor 3 overnachtingen, nu heb ik 737 euro betaald voor 2 overnachtingen, dat prijsverschil vind ik nogal groot. Volgend jaar ben ik zinnens om terug te komen als die prijs een beetje eerlijk is.