Vakantiewoning in de Belgische Eifel 53-0674-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Welkom in dit smaakvol ingerichte vakantiehuis, gelegen in het rustige dorpje Hünningen bij Büllingen. Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie met vrienden of familie. De elegante slaapkamers, een ruime en volledig uitgeruste keuken, twee comfortabele badkamers en een gezellige woonkamer maken uw verblijf bijzonder aangenaam.
Buiten wacht een grote gemeenschappelijke tuin met talloze mogelijkheden voor plezier en ontspanning. Geniet van een heerlijke BBQ, kampvuuravonden en de prachtige zonsondergang. Voor de actievelingen is er een voetbalveld, tafeltennistafel, speeltoestellen, een trampoline, badminton, jeu de boules en meer. De kinderen kunnen zich hier veilig uitleven, terwijl u ontspant in de rustige tuin.
Is het weer wat minder? Geen probleem! De recreatieloft is de plek voor binnenplezier. Hier vindt u een ontspanningsruimte met topbiljart, tafelvoetbal, sjoelbak, darts, kinderspeelgoed en bordspellen.
Ook biedt de omgeving volop mogelijkheden. Geniet van het weidse uitzicht en ontdek de natuur via prachtige wandelpaden. Bezoek het nabijgelegen Büllingen (4,3 km) voor winkels en restaurants, of plan een uitstapje naar het pittoreske Monschau (Duitsland), het meer van Bütgenbach (7 km), Malmedy (19 km) of de wintersportgebieden Schwarzer Mann en de Hoge Venen.
Dit vakantiehuis is een perfecte combinatie van rust, natuur en activiteiten. Kom genieten!
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Parkeerplaatsen 5
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Kenmerken
kookplaat
waterkoker
broodrooster
afzuigkap
espresso apparaat
oven
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Blender
Staafmixer
TV
eettafel
zithoek
ligbad
wastafel
toilet
2-pers. bed (180 x 200 cm)
2-pers. bed (180 x 200 cm)
2-pers. bed (160 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
douche
wastafel
toilet
zithoek
dart
gezelschapsspellen
skiberging, stapelbed, koffiezetapparaat, magnetron, bad of douche, wasmachine, terras, tuin (gedeeld met andere gasten, 1700 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, trampoline, ligstoelen, parasol, tafeltennistafel, tafelvoetbal, kinderbed, strijkplank, buitenhaard, Schommel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooi huis met fijne ruime tuin. Jammer dat de tuin niet direct aan de toegang tot het huis gelegen is. Via de voordeur kom je in het huis. De tuin ligt aan de andere zijde.
We hebben echt genoten van ons verblijf hier, De tuin was een hoogtepunt, perfect om van de zonsondergang te genieten, Het huis was goed uitgerust, en de twee badkamers waren een grote plus voor onze groep, Het ligt dicht bij veel attracties, waardoor het een handige basis is om de Eifel-regio te verkennen
Deze plek is super ruim en schoon, De tuin is perfect voor BBQ's en kinderen hebben genoeg te doen, Zou het zeker aanbevelen!
Het huis is van binnen mooier, ruimer en bovendien rijker uitgerust dan de foto's deden vermoeden. Dit is met name in de woonkamer het geval. De tuin zeer groot met volop ruimte voor kinderplezier. Onze kinderen hebben tijdens het verblijf erg genoten, en hebben gespeeld met de kleindochter van Evert en Hayat. Ik wil ook vermelden dat de gastvrijheid van Evert en Hayat geen grenzen kent. Super vriendelijke mensen, die telkens weer hun best deden om ons verblijf zo prettig mogelijk te maken. We hebben enorm genoten van ons verblijf en willen het vakantiehuis graag van harte aanbevelen!
We hebben een heerlijke vakantie gehad. Het huis was lekker groot, heel netjes en leuk ingericht. Wij waren met 2 volwassenen en 5 kinderen en de kamers uitkiezen alleen was al een feestje. We hadden een heerlijke voortuin, maar vooral de achtertuin was top. Daar kun je genieten van het uitzicht terwijl de kinderen voetballen, schommelen, volleyballen of springen op de trampoline. De verhuurders hadden ook een lijstje gemaakt met allerlei dingen die te doen zijn in de buurt, waaronder een waterval en een kasteel bezoeken. Prachtig! Wij vinden dit huis echt een aanrader! (Dan heb ik nog niet eens gehad over de fantastische speelzolder)
Een heerlijke plek om te verblijven! Het interieur is smaakvol ingericht en de bedden waren super comfortabel, We hebben onze avonden doorgebracht bij de buitenhaard en genoten van de rust van de omgeving, De gastheren waren vriendelijk en lieten ons ons zeer welkom voelen, We komen zeker terug!
Prachtige plek, vooral de speelzolder was fantastisch voor de jongeren
Geen huis om via Belvilla te verhuren.Prijs tov het huisje redelijk duur voor wat het is.Verwerming en frigo stonden aan bij aankomst.Was ook zo doorgegeven.Fijn.Maar het was toch koud bij aankomst.Wellicht was de woning lange tijd niet verwarmd.Er staan 2 frigo's in de keuken.De smeg frigo werkte best.De inbouwfrigo kon de hoeveelheid lang niet aan wat maakte dat we voeding moeste´ verleggen naar de andere frigo.Misschien moet men volgende keer de frigo's vroeger aanzetten.De badkamer beneden was erg ouderwets.Douchen in het bad.Maar je kon douchen.Geen stopcontact in de badkamer.Geen plaats om kleding ed deftig te leggen.Badkamer boven is eigentijdser.Kamers proper en goede bedden.Maar koud boven!Het duurde erg lang eer het huis opgewarmd was.De living was goed.Maar voor 8 personen mag er een 1 of 2 zitje bij.Verder was er wel aandacht voor een bloemetje op tafel en kaarsje.Bij de voorzieningen stond open haard genoteerd.Die was er echter niet.En die vinden we een plus als we op vakantie gaan.De tv stond in de living maar daar kon je enkel naar Disney channel kijken.Verder kon je geen tv kijken,nog Netflix.De tuin en speeltuinen zijn er maar men vermeld best dat dit een gedeelde tuin is.Was niet het geval.Het huis was algemeen wel proper.Maar naar ons aanvoelen te duur voor wat het is.
We hadden een heerlijke tijd in dit vakantiehuis, De keuken was voorzien van alle benodigdheden en het voelde als thuis, De kinderen vonden de trampoline geweldig en het recreatieloft was geweldig voor binnenpret als het weer niet meewerkte, Al met al een solide plek om te ontspannen en tot rust te komen, We zouden zeker overwegen om terug te komen!