Ruim chalet in Ovifat 53-0594-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit fantastische chalet met 8 slaapkamers in Ovifat biedt een warme, met hout afgewerkte accommodatie voor maximaal 16 gasten, gelegen op 600 meter hoogte in het natuurreservaat de Hoge Venen. Ideaal voor gezinnen, met een grote sauna, een biljarttafel, een bar met biertap en gezellige open haarden. Het terras op het zuiden, de overdekte barbecue en de omheinde tuin maken het perfect voor alle seizoenen.
Gelegen op slechts 1 km van Kasteel Reinhardstein en 2 km van het Meer van Robertville, biedt het gebied een overvloed aan wandelpaden, langlaufloipes en lokale cafés in het nabijgelegen Malmedy. De rustieke charme van Sayovaard en de doordachte voorzieningen van het chalet bieden een unieke mix van comfort en traditie.
Binnen vindt u een volledig uitgeruste keuken, meerdere badkamers, kinderbedjes, kinderstoelen en gratis wifi. Het huis beschikt over 10 parkeerplaatsen, een jeu-de-boulesbaan en speeltoestellen. Een rustige en goed ingerichte vakantie in de Ardennen wacht op u.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
TV (internationale zender(s))
open haard
DVD-speler
CD-speler
bar (met tap)
biljart
open haard
2x fornuis
2x koffiezetapparaat (filtermaling)
2x oven
magnetron
2x afwasmachine
koelkast
1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
wasdroger
douche
toilet
3x douche (cabine)
sauna
wastafel
toilet
1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
2-pers. bed (2 x 1 persoons deken, 140 x 200 cm)
wastafel
kinderbed
2-pers. bed (2 x 1 persoons deken, 160 x 200 cm)
wastafel
2x 1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
1-pers. bedstee
2-pers. bed (2 x 1 persoons deken, 140 x 200 cm)
wastafel
kinderbed
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
wastafel
2x 1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
bad met douche
wastafel
toilet
toilet
bad met douche
wastafel
sauna, open haard, bar, magnetron, afwasmachine, bad of douche, sauna, wasmachine, verwarming (CV), terras, terras (open haard, 125 m2), tuin, tuin (privé, deels omheind, > 1000 m2), tuinmeubilair, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, BBQ, 10x parking, ligstoelen, jeu de boules baan, jeu de boules baan, speeltoestellen, strijkplank
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooi ingericht groot huis. Was ingericht in gezellige kerstsfeer. Goede indeling van ruimtes. Dicht bij hoogste punt van België en mooie wandelingen dichtbij. Vriendelijke gastvrouw komt langs bij aankomst en vertrek. Kamers en matrassen kunnen wel een upgrade gebruiken: 4 slaapkamers met dubbel bed. 2 slaapkamers met dubbel bed en babybedje. 1 slaapkamer met dubbel bed en badkamer/wc (vernieuwd) 1 slaapkamer met stapelbed 2 badkamers 3 douches bij de sauna Keuken met alles op en aan, leuke bar en pool, buitenkeuken met bbq en koel- en vrieskast in schuurtje. En als kerst op de taart kregen we toch wel een 7cm sneeuw :-) Een aanrader!
Het is een fantastische plek om te verblijven, waar we met een groep van 15 personen een heerlijk weekend hebben doorgebracht. Iedereen was erg tevreden over de locatie, de voorzieningen en de netheid. Hartelijk dank aan de eigenaren.
Mooi ruime en schone accommodatie.
Perfecte plek om met 16 personen te verblijven. Grote gemeenschappelijke ruimtes (keuken, woonkamer, sauna), maar ook hele mooie slaapkamers met privacy.
Wij hebben met 13 volwassenen een fantastisch verblijf gehad in de accommodatie. Het huis was uitgerust met alles wat nodig was. In de keuken was kookgerei in alle soorten en maten aanwezig, dus het was geen enkel probleem om op de 2 fornuizen te koken. Hetzelfde geldt voor de buitengrill. De accommodatie was helemaal schoon. We hadden helemaal geen klachten en waren zeer positief verrast. De grootte van de accommodatie is niet duidelijk op de foto's. Het huis is erg groot en biedt voldoende ruimte voor 16 volwassenen. Mevrouw Zanzen was erg meegaand en een heel aardige gastheer. We hadden geen problemen, niets om over te klagen en zouden op elk moment terugkomen. Bedankt daarvoor! Hartelijke groeten Kai
Zeer leuke ervaring daar. Echt een leuke plek met goede ruimte
Ruim huis met veel migelijkheden. Heel praktische keuken met alle denkbare gebruiksvoorwerpen. Het huis was niet heel proper vb.een leren zetel bes meurd met overgeefsel. Het televisietoestel werkte ook niet naar behoren.
Het chalet was schoon en goed uitgerust. We vonden de grote tuin en de barbecuefaciliteiten geweldig. Perfect voor een zomervakantie.
Hele fijne, grote chalet met veel ruimte in en om het huis. Goede degelijke inrichting met alles wat je nodig hebt. Contact met eigenaar(es) verliep ondanks de taal (Frans vs Nederlands) zeer soepel. Vriendelijke, behulpzame mensen.
Heel mooi huis en omgeving dichtbij de Hoge Venen. Zeker een aanrader om met familie, vrienden met of zonder kinderen naartoe te gaan. Gaan zwemmen in het meer van Bütchenbach en wandelingen in de buurt van Signal de Botrange. Het huis had alles wat we ervan verwacht hadden, Er is veel ruimte en plaats voor iedereen. De BBQ is groot en heel praktisch in gebruik. Zeker een aanrader om samen gezellig te tafelen. Het terras ligt wel wat los en is wel wat gevaarlijk voor jongere kinderen als ze zouden vallen. Het contact met de eigenares verliep heel erg vlot en spontaan. Wij komen zeker ooit eens terug.
Een groot huis op een mooie plek met veel ruimte. We komen graag terug!
Geweldige plek voor gezinnen! We hadden genoeg slaapkamers voor iedereen en de kinderen vonden de buitenspeelplaats geweldig. De locatie is superrustig, dicht bij de natuur.
Fijn en gezellig huis. Gerieflijke keuken. Leuke sauna. Beschrijving en foto's van slaapkamers wel wat verouderd. Kamer met 7 bedden is vervangen door 2 persoonskamer. Mooie omgeving.
Het vakantiehuis voldeed aan alle verwachtingen voor ons gezelschap van 15 personen
Het huis was geweldig, het ziet er beter uit dan op foto's, volledig uitgeruste keuken, alles voor 16 personen, mooie sauna, groot grondgebied. Mooi en schoon, bedankt
Zeer degelijke, ruime en aangename locatie. Ideaal voor een familieverblijf.
Perfect voor een familievakantie, de kinderen vonden de speeltuin geweldig, over het algemeen was het super ontspannend en de gastheren waren erg aardig. Ik kan niet wachten om weer te boeken!
Zeer groot, geriefelijk en ruim vakantiehuis, ideaal voor een groep mensen.
Een heel fijn vakantieverblijf voor grotere groepen, prettige ontvangst! Prachtig groot terras! Enige minpuntje is de omheining rond de tuin met prikkeldraad en een opening in de haag met toegang tot de straat (wat het wat gevaarlijk kan maken voor kinderen).
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit ruime chalet! De sfeer was zo gezellig, vooral met het knapperende haardvuur in de woonkamer. De sauna was een geweldige toevoeging na een lange dag wandelen in de prachtige Hoge Venen. We hebben genoten van familiediners in de grote eetzaal en de kinderen waren dol op de buitenspeeltuin. Kasteel Reinhardstein ligt op korte rijafstand en was een heerlijke dagtrip. Een echte aanrader voor gezinnen die willen ontsnappen aan de natuur!
Geniale chalet! Aanrader voor grote groepen
Betaling waarborg moest cash.Was niet zo vermeld in contract. Vriendelijke ontvangst. Mooi kader en prima weer. Een aanrader .
Zeer mooie grote vakantiewoning gelegen op een zeer mooie locatie vlakbij bossen en het meer van Robertville. Ideaal om te wandelen.
Nu al twee keer hier een weekend doorgebracht met onze vriendengroep. Eindelijk een verblijf gevonden waar we graag terugkomen. Een aanrader.
Alles was perfect! Heel charmant huis. Beter konden we niet hebben. Heb al zin om terug te gaan.
Sfeervol huis, we hebben ons prima vermaakt.
Een zeer gezellig ruim huis met uitstekende faciliteiten (2 vaatwassers, veel keukengerei, sauna, biljart, bat, openhaarden) en mooi gelegen op een mooi aangelegd terrein).
Erg vriendelijke dame die ons heeft begeleid bij de aankomst. Ideale accommodatie voor grotere families. Rustige omgeving en prachtig landschap. Nabij gelegen steden vlot bereikbaar. Keuken is een juweeltje van comfort.
Prachtige locatie en zeer mooi ingericht huis. Wat weinig sanitair/WCs in verhouding met de kamers/bedden.
Sterk aangeraden! Enkel ping-pong tafel was er niet.
fijn groot huis zeer zeer veel sfeer Vrienden weekend gehad top
sfeervol huis, mooie omgeving
Zeer gastvrije eigenaren. niet gerespecteerd branden Standards En ik vind de dure reiniging, aangezien de netheid van het huis was beperkt tot 150 euro en er zijn manieren om schoon te maken beter dan dit anders perfect
Wat een leuk en fijn chalet. Voldoende ruimte in de algemene ruimtes voor 18 personen (zowel binnen als buiten). Sauna is ook goed gebruikt waar je priima met 6 tot 8 personen in kunt. Bedden waren ook goed, er zijn zelfs extra bedden voor kinderen die niet worden meegeteld. Al met al voor deze prijs helemaal blij met het huis voor een weekend weg met een grote groep volwassenen.
Ontvangst was heel leuk, de accommodatie is erg leuk, vooral met de vele verschillende ruimtes is er voor ieder wat wils. Enige puntje van verbetering is een dicht hek of draad met het aanliggende weiland zodat de kleine kinderen niet weg kunnen.
Echt een vakantiehuis, super groot, leuke hoekjes met bedden voor kinderen boven het trapgat (gewoon veilig) en dergelijke. Sfeervol, warm, lekkere sauna. Alles was goed. Wij hebben erg genoten.
Dit chalet biedt niet enkel meer dan voldoende ruimte, het geeft ook onmiddellijk een warm en huiselijk gevoel, Zes gezinnen hadden het er naar hun zin. Vijf jonge kinderen waren in hun nopjes. Het feit dat het houten speeltuig in de tuin aan een opknapbeurt toe is kon hun niet deren. Een bezoek aan het kasteel van Robertville was leuk, ook voor de kleintjes. De gidse, die opvallend mooi Nederlands sprak kon ons boeien. Er is daar in de streek veel meer te doen en te genieten, maar met de korte beentjes van de kleinsten moet ook rekening gehouden worden. Ze zullen wel groeien... en dan komen we terug!
Bij de eerste indruk ,waande we ons ons in een grote bergchalet in de hoge bergen .
prachtig huis de fotos geven goed weer hoe het eruit ziet
Het huis was informeel, maar vooral ook zeer toegankelijk voor de kinderen. Dat maakt dat er ook rust en genieten voor de ouderen was.
Wij Sporting Club Vilvoorde hadden een voetbalkampweekend georganiseerd voor kinderen tussen 7 a 8 jaar, na de intensieve training buiten, konden ze genieten van een ontspannende zwembad in SPA. Buiten het weer was alles perfect. Keuken was ook ingericht en voorzien voor genoeg mensen. wifi was uitstekend
Heerlijke plek in een prachtige omgeving
Met een vriendengroep 20 pers in de dit super gezellige huis geweest Wij gaan zekers weer terug ,hopelijk vallen de bijkomende kosten mee deze hebben we nog niet terug ontvangen Borg 750 euro dat is wel een jammer maar alle vertrouwen in dat ze wel mee gaan vallen Mooiste huisje ooit geboekt bij Belvilla
Een fantastisch leuk huis , met veel faciliteiten en voorzien op een grote groep mensen . Prachtig terras met mooi zicht , en wonderlijke omgeving aan de Hoge Venen en de Botrange!
Fijne lokatie voor wandelaars en fietsers, zowel zware als lichte parcours.Bungalow was aangenaam vertoeven met heel de familie.
voor de 2e in dit huis geweest een prima en sfeervolle accommodatie
We brachten het WE door met een groep vrienden in dit fantastisch chalet en waanden ons in de Zwitserse alpen. Als interieurfreak was dit interieur de max, prachtige decoratie die een enorme warme, gezellige sfeer creeëren. Voldoende ruimte, ruime keuken, alles erop en eraan ! Voor herhaling vatbaar!!
zeer prettig verblijf onder vrienden. Spijtig van de erbarmelijke staat van de petanquepiste.
uitzonderlijk goed weer gehad voor het novemberverlof
Zeer royaal ingerichte woning met mooie management. Alles verliep vlot en snel. Zeer aan te bevelen.
een van de tofstevakantiehuizen die we al hebben gehuurd.
fijn huis in een groene omgeving
Voor het 5de jaar naar hetzelfde huis met de buren. 10 volwassene en 11 kids
Met een groep hier doorbracht en prima genoten. Alles wat je nodig hebt voor een geslaagde vakantie met vrienden is aanwezig open haard, muziek, bbq, grote eettafel, bar, etc.
Al jaren gaan we een week met vrienden naar de Ardenne. Daar in de herfst is het prima mountenbicke,wandelen en lekker eten! Maar vooral ook samen nog even energie op doen voor de winter!
Wederom genoten van alle gemakken en luxe van dit prachtige verblijf. De ideale locatie om met een grote groep in alle rust en privacy te genieten van de mooie dingen van het leven. De grote luxe keuken biedt de mogelijkheid om lekker te kokkerellen, de barruimte met tap... voorziet in gezellig doorzakken en de luxe sauna helpt bij het wegpoetsen van de eventuele kater. Een echte aanrader!!
leuk weekend met vrienden groep iedereen was dik tevreden over het huis, lekker kunnen motor rijden buiten het mindere weer dan . zeker een aanrader voor een groep mensen
Met 18 mannen verbleven in dit huis voor ons jaarlijkse wandelweekend. De omgeving is prima geschikt voor deze aktiviteit en we hebben prachtige wandelingen gemaakt. Hoewel vermeld staat dat het huis geschikt is voor 23 personen, was het met 18 volwassenen wel erg vol. Qua slaapaccomodatie viel het dan ook wat tegen. Ook bij het eten was het passen en meten om metzijn allen rond de tafel plaats te nemen. Terras was overigens ruim en goed toegankelijk. Verder was alles prima in orde.
We komen al een aantal jaren met veel plezier op deze locatie. Een fijn huis. De stoppen sloegen echter bij minimaal gebruik wel erg vaak door.
een tof weekend gehad met vrienden in een mooie omgeving . Huisje was volledig ingericht volgens chalet Mooi en groot terras met vergezicht ; jammer dat het weer niet meezat om buiten te bbq Voor herhaling vatbaar
Was helemaal goed, niets te klagen
Een week met negen volwassenen en tien kinderen onder de tien en veel regen, maar een geweldige tijd.
We hebben begin september een geweldig weekend gehad met vrienden in dit complete huis. Het is van alle gemakken voorzien en de omgeving is in 1 woord geweldig. Zeker voor herhaling vatbaar!
Schitterend Ardeense chalet! Genoeg plaats binnen en heel gezellig. Keukengereedschap is niet uitgebreid. zorg zelf voor BBQ-gerief, schaar... .Sfeervolle terras met overdekte BBQ is een troef! Vele wandelmogelijkheden in de omgeving. Kinderen hebben er de tijd van hun leven in de prachtige bossen! een échte aanrader!
Ons verblijf in Le Refuge Des Bergers is goed verlopen, ondanks het ongunstige weer. Het is een tof huis met veel comfort. Aan te raden dus.
Een absolute toplokatie. Bijzonder sfeervol ingericht huis dat is voorzien van alle gemakken die men zich kan wensen.
Een heerlijk huis met zes gezinnen vijf dagen gezeten, heerlijk terras met een fantastitsche barbeque. De sauna zorgt voor de ontspanning heerlijk spelen in de tuin en rennen met de kinderen rond het huis. De bedden zijn goed, al zijn de plastic hoezen bij temperaturen van 30 graden Celsius wel vervelend. EEn keuken met alles er op en er aan, zorgt voor heerlijk tafelen op een groot terras.
We hebben een super fijn weekend gehad met vrienden in het huis Le Refuge Des Bergers. Het huis is erg gezellig ingericht, overal is aan gedacht. Een groot terras buiten en een afdakje waar je kunt barbecueën. Het huis is van alle gemakken voorzien. Echt een aanrader!!
Wij hebben een uitermate plezierige vakantie gehad, niet in het minst door het uitstekende weer. Prima inrichting van het huis goed apparatuur. Jammer dat de toegezegde internettoegang niet bleek te bestaan.
Wij hebben een heerlijke week gehad in dit mooie huis en veel gebruik gemaakt van de grote veranda met grote BBQ.
Gezellig en uitstekend uitgerust huis. Volop privacy, ook met een grote groep mensen. Vooral de riante eettafel is fantastisch. Pas wel op het afstapje op de veranda
Het was een erg gezellig huis en buiten veel mogelijkheden als het goed weer is.
weekend 21 jan tot 23 jan 2011 Het was weer erg gezellig, heerlijke winter BBQ gedaan op de mooie buiten vuu plaats . Wj waren met 10 volwassen en 11 kinderen van 2 tot 11 jaar oud die zich allemaal prima hebben vermaakt mede door de sneeuw. Heerlijk huis prima geschikt voor dit soort grote groepen. Gezellig bar en fijne sauna en es is lekker schoon!
Zeer mooi huisje wat perfect is ingericht. Waren in totaal met 14 volw en 3 kids. Er is genoeg plaats voor iedereen. Mooie wandeling naar hoogste punt gemaakt. Maar de mooiste momenten hebben we toch wel beleeft bij de overkapte BBQ tot 's avonds laat lekker bij het vuurtje gezellig wat kletsen.
Wij hebben dit weekend genoten van een fantastisch verblijf in Ovifat,waren met 22 volwassenen en 3 kleine kinderen leeftijd jongste 4 jaar en oudste 86 jaar. Het huis en omgeving is een echte aanrader. Zeker voor herhaling vatbaar.
Ik ben stiekem obsessed met de grote tuin, BBQ-avonden zijn echt anders! Hele opzet gjorde het gemakkelijk om gewoon te chillen en te vibe met vrienden