Prachtig vakantiehuis met recreatieruimte 08-1386-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit gezellige vakantiehuis is gezegend met een mooie locatie en een geweldige uitstraling. Met een recreatieruimte is er bovendien voldoende vermaak aanwezig binnenshuis. Ideaal voor vakanties met familie of vrienden.
De accommodatie ligt op korte afstand van zowel de grens met Frankrijk als de grens met Luxemburg. In het centrum van Luxemburg kun je leuk winkelen, maar het land biedt tevens prachtige wandelroutes door de natuur. Net over de grens in Frankrijk vind je het stadje Sedan, met indrukwekkende bezienswaardigheden zoals het Kasteel van Sedan en de botanische tuin.
De vakantiewoning beschikt over een sfeervolle inrichting; getuige onder andere de open haard in de woonkamer. Je kunt hier 's avonds genieten van een goed boek of een drankje naar keuze voor de tv. De recreatieruimte is uitgerust met een biljart- en een tafeltennistafel. In de omheinde tuin kunt u uw kinderen vrij laten spelen.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
TV
open haard
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
2-pers. bed
stapelbed
ligbad
douche
toilet
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
stapelbed
ligbad
douche
toilet
toilet
tafeltennistafel
biljart
garage, magnetron, bad of douche, verwarming, terras, tuin, BBQ, kinderbed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Hout
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldig huis, zeer schoon, volledig uitgerust, zeer licht en vriendelijk. Mooi uitzicht. Grote tuin met vuurplaats. Mooie kamers, 2 van de 6 slaapkamers met stapelbed en vrij klein. De andere kamers zijn prachtig. Bakker en winkelmogelijkheden op loopafstand. Tafeltennis en biljart. Snelle WiFi. Televisie met streamingdiensten. Contact met verhuurder verliep makkelijk en vriendelijk. Straatgeluid is hoorbaar als de ramen open zijn. Excursiebestemmingen zijn snel te bereiken. Kortom een geweldige plek om te verblijven.
We voelden ons zeer comfortabel in dit ruime en smaakvol ingerichte huis. De keuken is zeer goed uitgerust, alles was schoon en goed onderhouden. Bij mooi weer maakten wij elke dag gebruik van het terras met de grote eettafel en de markiezin. De tuin was een klein paradijsje met een schommel, glijbaan en vuurschaal. Ter plaatse was Anne Catherine een zeer vriendelijke en behulpzame contactpersoon. Veel dank ook aan de eigenaar, die erg genereus en begripvol voor ons was.
Prachtige woning op een hele mooie locatie waar veel mooie dingen zijn te bezichtigen.
Zeer mooi ingericht en prachtige tuin waar men nog verder aan het werken was.2 BBQ's met alles erop en eraan. Zeer grote terrastafel met elektrisch uitschuifbare luifel voor als het regent of er teveel zon is. vuurschaal in tuin is ook prima idee. Alle benodigde winkels zijn vlakbij (een weliswaar drukke) baan. Het geluid ervan viel evenwel reuze mee! 12 personen is met de kinderkamer ingerekend. Vonden het met zijn allen een aanrader!
Heerlijk huis, goed bedden, mooie omgeving. Voor de eerste keer ooit een huis met goede messen, goede wijnglazen enz. Aanrader!